Maxi sada 7 obalov Bee´s Wrap

  • Maxi sada 7 obalov Bee´s Wrap
  • Značka: Bee's Wrap
  • Kód produktu: wrapsetmaxi
  • Dostupnosť: 10 dní
  • 49,00€

  • Bez DPH: 40,83€

Bee's Wrap je praktický obrúsok, zabalíte do neho desiatu, chleba, ovocie alebo zeleninu. Obal Bee's Wrap je umývateľný, vhodný na opakované použitie dokonca je aj kompostovateľný!

Môžete ním prikryť misku so šalátom či zabaliť svačinku svojmu dieťaťu do školy. Je vyrobené z organickej bavlny, včelieho vosku, organického jojobového oleja a živíc stromov. Ekologické obrúsky Bee's Wrap vám nahradia nielen tie papierové, ale skvele poslúžia aj ako náhrada plastových sáčkov. Vďaka špeciálnemu zloženiu je voskovaný papier umývateľný, a teda opakovateľne použiteľný. Vyrába sa v rôznych veľkostiach, farbách, s pestrými prírodnými motívmi.

Výrobok sa pýši certifikátom Global Organic Textile Standard.

Zmyslom tohto ekologického obrúsku Bee's Wrap je zlepšiť životné prostredie našej planéty a ako sme spomínali, obal je recyklovateľný.

Potravinový obrúsok Bee's Wrap nie je len obyčajným kúskom papiera. Voskovaný obrúsok je ekologickým obalom, ktorý je tou správnou alternatívou neekologických igelitových vreciek, fólií a papierových obrúskov.

Bee's Wrap je vyrobený z organickej bavlny napustenej včelím voskom z USA, organickým jojobovým olejom a živicou zo stromov. Táto kombinácia vytvára tvárny a znovu použiteľný obal na potraviny. Bee’s wrap vonia po
včeľom vosku. Tá po niekoľkonásobnom použití a umytí vyprchá. Vôňa včelieho vosku sa mení v závislosti od obdobia.

Použitie:


Stačí teplo vašich rúk. Používa sa ako bežný obrúsok. Obaľte Bee's Wrap-om potravinu alebo nádobu. Keď Bee's Wrap vychladne (v priebehu niekoľkých sekúnd), udrží si svoj tvar. Vhodný na zabalenie syrov, zeleniny, pečiva, ovocia, byliniek alebo koláčov.

Neodporúča sa na balenie surového mäsa.

Starostlivosť:

Oplachujte v STUDENEJ vode s ekologickým prostriedkom na riad, nedávajte do horúcej vody, umývačky, práčky a nevkladajte do mikrovlnky.

Sušiť voľne nie na tepelnom zdroji (radiátor).

Bee’s wrap je možné používať po dobu jedného roka, ak sú dodržané správne postupy údržby.

Maxi sada 7 obalov Bee´s Wrap

Táto špeciálna edícia obsahuje tri rôzne veľkosti a dizajny:

2x Bee's Wrap malý (17,5 x 20 cm), béžová s potlačou medového plástu

Táto veľkosť je výborná na balenie polovice citróna, avokáda, kúsky mrkvy alebo iných potravín. Funguje tiež výborne ako pokrievka na misku.

2x Bee's Wrap stredný (25 x 27,5 cm), fialová s potlačou ďateliny

Táto veľkosť je vhodná na balenie zeleniny, byliniek, syra, polovice sendviča, alebo na zakrytie misiek. V krásnej fialovej farbe, so vzorom ďateliny.

2x Bee's Wrap veľký (33 x 35 cm), modro-zelená s geometrickou potlačou

Ideálny na zabalenie koláča, zeleru, sendviču, polovice melóna a zakrytie veľkej misy. Vyznačuje sa modro-zelenými geometrickými tvarmi, ktoré v kuchyni krásne vyniknú!

1x obal na chlieb Bee's Wrap (43 x 58 cm)

Výborný na balenie pečiva, dostatočne veľký na veľký bochník chleba alebo iné druhy pečiva. Je takisto vhodný na zakrytie kvasiaceho cesta, veľmi veľkej misy alebo nádoby, a slúži tiež ako podložka na vaľkanie.

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť