Sklenené dózy

Až 2x dlhšie čerstvé potraviny v sklenách nádobách
Prečo plytvať čas každodenným nakupovaním a neustálym varením, aby vaše potraviny a pokrmy boli vždy čerstvé a chutné? Pri skladovaní čerstvých i opracovaných surovín v boxoch Glasslock budú vaše potraviny a pokrmy aj po niekoľkých dňoch chutiť stále, ako by ste ich práve kúpili alebo uvarili.Poznám..
Prečo dať prednosť skleneným boxom oproti plastovým
Pripravujte, servírujte a skladujte potraviny bezpečne a zdravo. Najdôležitejšie a veľmi vzácnou vlastnosťou našich potravinových boxov je zdravotná nezávadnosť. Ak chcete svoje potraviny udržať dlho čerstvé, svieže a hlavne bez škodlivých látok, je zakúpenie boxov Glasslock tým najlepším riešením..
45% úspora miesta a energie - Chýba vám miesto v chladničke?
Zaujíma vás ako ušetriť miesto v chladničke? Ako mať všetko prehľadne zrovnané? Máme pre vás to najlepšie riešenie. Objednajte si cez náš internetový obchod tieto skvelé potravinové dózy a určite nebudete ľutovať. Sklenené dózy na potraviny Glasslock vám zaručia 45% úsporu miesta vo vašich ..
Ušetríme vám čas, prácu aj peniaze
Mnoho žien trávi v kuchyni prípravou jedla každý deň niekoľko hodín. Snáď každá žena by rada tento čas ušetrila pre svoju rodinu a venovala sa príjemnejším povinnostiam, ako je každodenná príprava pokrmov. Máme pre vás revolučnú novinku, ktorá vám uľahčí prácu a ušetrí čas. Čo sú Prima boxy G..
Ako čo najlepšie využiť dózy Glasslock?
Pripravili sme pre vás niekoľko užitočných rád a tipov, ako najlepšie používať boxy na potraviny. Majú mnoho využití a sú veľmi univerzálne a všestranné, ich hlavné prednosti pri používaní sme vám priblížili v jednotlivých sekciách. Inšpirujte sa našimi nápadmi.Na obedy a desiatyVyužiteľnosť b..
Zistite 10 výhod sklenených dóz Glasslock
Spísali sme pre Vás 10 hlavných výhod sklenených boxov a misiek, ktoré vás iste presvedčia, že tento výrobok je ten pravý do vašej domácnosti.Dlhšia doba uchovania potravín než v klasických umelohmotných nádobáchAž 45% úspora miesta v chladničkách a mraziacich boxoch, zníženie nákladov za energieZ..
 Len ťažko nájdete lepšie potravinové dózy
Prima boxy Glasslock sú určené pre užívateľov, ktorí sa držia zdravého životného štýlu, zaujímajú sa o moderných trendy a predovšetkým im záleží na tom, v akej kvalite sa im potraviny dostávajú na jedálenský stôl. Na trhu je dnes už veľký výber nádob a misiek na potraviny. Žiadne sa však ne..
 Plasty spôsobujú vážne ochorenia
Bohužiaľ sa stále stretávame v domácnostiach s používaním obyčajných plastových misiek. Len málo užívateľov týchto dóz však vie, že môžu prenášať škodlivé látky do potravín. Z plastových nádob sa uvoľňujú do potravín jedovaté substancie. Základnou surovinou pre výrobu plastov je ropa. Pri ich ..
Prečo sú sklenené dózy vhodné pre deti?
Nemáte dostatok času na každodenný nákup čerstvých potravín pre vaše ratolesti? Chcete, aby ohrievané jedlo druhý deň chutilo tak, ako by ste ho práve uvarili? Potravinové boxy Glasslock sú pre vás a vaše deti tým pravým riešením. Nielen že vám ušetrí veľa času, ale udrží potraviny po dlhú d..
 Vyberajte z praktických tvarov a typov
V profesionálnych reštauráciách, kuchyniach, hostincoch a v ďalších zariadeniach, kde sa pracuje s jedlom a potravinami, iste využijete všetky typy boxov na potraviny Glasslock. Ponúkame ponuku bohatú na tvary, rozmery a farebné rozlíšenie jednotlivých sklenených boxov. Základné typy sklenený..
Sklenené dózy, ktoré dokážu ušetriť váš čas
Pri prevádzke profi kuchyne často dochádza k situáciám, že čas je veľkým nepriateľom. Pokrmy musia byť na stole servírované v čo najkratšom možnom čase a je teda dôležité nezdržiavať sa zbytočnosťami a mať svoj systém. Ušetríme vám až o 30 % viac času. Vyskúšajte sklenené dózy, ktoré dokážu uš..
 Buďte profesionáli - ušetrite si čas, prácu a znižujte náklady
Pracujete v odbore gastronómia? Potom iste viete, ako je táto práca veľmi náročná nielen na čas, ale aj skladovacie priestory a financie. Je nevyhnutné neustále zlepšovať a rozširovať vybavenie potrebné pri manipulácii s potravinami, a preto na trh prichádza jedinečný nepostrádateľný pomocní..
Použitie a čistenie
Sklenené dózy možné umývať v umývačke riadu.Pri umývaní v ruke nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky (napr.tekuté prášky), drôtenky a čistiace hubky.Nepoužívajte na priamom ohni.Pred použitím v mikrovlnnej rúre vždy zložte plastové viečko.Neohrievajte mrazený obsah priamo v sklenenom boxe.Pri ..
Zobrazuje sa 1 až 13 z 13 položiek (1 stránok)