O spoločnosti Glasslock

GLASSLOCK je už úspešná vo viac ako 85 krajinách sveta, udáva moderné trendy a snaží sa presadiť zdravý životný štýl.
Boxy alebo dózy na potraviny Glasslock sú vhodné pre domáce aj profesionálne využitie, sú nezávadné a šetria miesto, energiu i životné prostredie.


Úspešné pôsobenie tejto značky zaručuje:

  • Široká a ucelená ponuka boxov na potraviny
  • Dokonalé spracovanie výrobkov a použitie najkvalitnejších materiálov
  • Štýlový a originálny dizajn

Glasslock sú pyšný na ocenenia svojich produktov, ktoré sa im dostalo v minulých rokoch za kvalitu, inováciu, užívateľský komfort a ochranu životného prostredia.

Tieto významné ocenenia od popredných odborných organizácií a inštitúcií potvrdzujú, že ciele a snahy tejto firmy o plnenie potrieb užívateľov sú úplne správne a spoločnosťou uznávané.


Čisté, recyklovateľné materiály

Všetky výrobky zo skla Glasslock sú vyrobené z oxidu kremičitého, vápenca a iných prírodných zložiek, ktoré sú ekologické a recyklovateľné. Výrobky neobsahujú BPA a neobsahujú ani žiadne škodlivé pre životné prostredie.
Spoločnosť zvolila ekologicky orientovaný výrobný proces, pretože výrobné sodno-vápenaté sklo vyžaruje menej oxidu uhličitého a spotrebuje menej energie v porovnaní s výrobou iných typov skla a má vynikajúce vlastnosti a dlhú trvanlivosť.

Výhodou tvrdeného sodnovápenatého skla, je to, že je odolné vysokým aj nízkym teplotám, voči poškriabaniu. Odolnosť proti nárazom je 3 až 5 krát vyššia ako u iných typov skiel. V prípade akéhokoľvek poškodenia, sklo nemá žiadne ostré hrany. To je dôvod, prečo sa nazýva aj "Bezpečné tvrdené sklo".


Vízia spoločnosti

Chceme prinášať na trh nové produkty, propagujúce a vyhovujúce zdravému životnému štýlu vo svete a uvádzať ich na slovenský trh. Sústredíme sa na internetový trh, ktorému sme schopný ponúknuť veľmi jednoduchý a lacný objednávkový systém vrátane distribúcie.

  • Chceme ponúkať široký sortiment kvalitných výrobkov za priaznivé ceny
  • Presadiť jedinečné využitie a originálny dizajn potravinových boxov Glasslock
  • Propagovať túto obchodnú značku a meno v Slovenskej republike
Uvítame akékoľvek podnety, novinky či záujem o spoluprácu. V prípade záujmu o spoluprácu nás môžete kontaktovať.


Ocenenia a patenty

Glasslock je pyšný na ocenenie svojich produktov, ktorých sa im dostalo v minulých rokoch za kvalitu, inováciu, užívateľský komfort a ochranu životného prostredia. Tieto významné ocenenia od popredných odborných organizácií a inštitúcií potvrdzujú, že ciele a snahy tejto firmy o plnenie potrieb užívateľov sú úplne správne a spoločnosťou uznávané.

V minulých rokoch získal Glasslock nasledujúce patenty a ocenenia:

 

WEB Logo 2014 Worlds Best Product2014 World's Best Product (4 consecutive years)
We received World’s Best Product citation from the Korea Ministry of Knowledge Economy. The Korea Ministry of Knowledge Economy has been hosting this scheme since 2011 with the aim to develop the products that contribute the most to the development of export businesses.

WEB Logo 2014 Good Design Award2014 US Good Design Award (2 items)
We received US Good Design Award (2 items). Winner is selected by the Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design and the European Centre for Architecture, Art, Design and Urban Studies.

WEB Logo 2008 2014 Brand of the Year Award2008 - 2014 Brand of the Year Award (7 consecutive years)
We received “Brand of the Year” award co-hosted by the Korea Economic Daily and the Korea Consumer Forum (7 years in a row).WEB Logo 2014 iF Design Award2014 iF Design Award (3 items)
We received iF Design Award (3 items) which is one of the world's three major design competition and hosted by the International Forum Design.


We received “Korea First Brand Award” from the Consumer Forum Brands Committee (7 years in a row).WEB Logo 2009 2015 First Brand Award2009 - 2015 First Brand Award (7 consecutive years)č 0070579 - patent na výrobnú metódu tvrdeného zosilneného skla

č 0395862 - patent na kontajner s vyššou vzduchotesnou kapacitou

č 20-0420230 - patent na spojovaciu konštrukciu veka pre vzduchotesné nádoby

č 20-0422354 - patent na spojovaciu konštrukciu veka pre vzduchotesneé nádoby

Ochranný patent sme dostali predovšetkým preto, že sme prišli na trh s novým vynálezom, ktorý je priemyselne využiteľný. Vďaka udeleniu patentu sme získali prostriedky na ďalší výskum a vývoj našich produktov. Udelený patent je tiež potvrdením kvality a prestíže nami ponúkaných výrobkov.


V roku 2006 získal Glasslock veľkú cenu, ako jeden zo 100 najlepších patentovaných výrobkov na svetovom trhu.